Novinky o Lady Gaga

17. července 2009 v 21:38 | _LiL_SiSi_

Lady GaGa zkolabovala, nesmí vystupovat

Zpěvačka Lady GaGa zkolabovala po koncertu. Po zhroucení jí lékaři přikázali, aby se zdržela veškeré fyzické aktivity včetně vystupování. Stefani Germanottová, jak zní její občanské jméno, se zhroutila při nedávném vystoupení v Atlantě.
/* <![CDATA[ */ var gData = [ { alt : "Zpěvačka Lady GaGa", description : "Zpěvačka Lady GaGa", author : { author : "", authorUrl :"", source : "Profimedia", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.profimedia.cz" }, small : {url:""}, big : { url:"http://media.novinky.cz/612/166124-gallery1-5rseh.jpg", width:799, height:448 } } ]; new SZN.GalleryMaker('singleTop','gallPicture',pictureConf,gData); /* ]]> */
Zpěvačka Lady GaGa
neděle 3. května 2009, 7:33
Lady GaGa se už loni vydala na propagaci svého nového alba The Fame a pustila se do toho se vší vervou. Poslední týdny ale tráví jen na palubě letadel a přestává tento životní styl zvládat.
"Stefani pracuje od loňského léta bez přestávky… A stres už jí začal dostihovat. Při poslední show v Atlantě téměř zkolabovala přímo na jevišti, zvláště po divokém večírku předtím. Její manažeři si všimli varovných signálů a nechtějí ji nechat úplně vykolejit. Proto vyškrtali všechny její závazky do srpna, aby jí dali trochu času zase se zotavit," uvedl zdroj blízký Germanottové.
/* <![CDATA[ */ addPopupImages("contentArticleBox"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

BaLiS me ?

UpLnE moC 100% (79)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama